“Батарейки, здавайтеся!”. Звіт про збір батарейок в окремо взятому під’їзді Полтави

Ідея поставити контейнер для збору батарейок у своєму під’їзді прийшла давно. При тому, що у приміщенні, де я працювала, контейнер для збору батарейок стояв ще з серпня 2013 року (до речі, він заповнений вже десь на третину).
Подивившись в неті приклади, вирішили взяти просту 5-літрову пляшку і прикріпити її скотчем до якоїсь опори. Уважно оглянувши і вивчивши весь під’їзд, ми вирішили, що найкращим місцем будуть перила :)
Ось як це виглядало, власне, на ділі (вибачте за якість фото, фоткала чомусь завжди, вибігаючи з дому і тому дуже спішила і не придавала значення якості фото):

WP_006513
WP_006517WP_006516

Дата встановлення: 10 листопада 2014 р. На звук скотча, що відривається (цей пронизливий скрип було чутно на весь під’їзд), вийшов сусід-дідусь. Подивився, чим ми займаємось, нічого не зрозумів і зайшов назад.

Ми урочисто вкинули перші батарейки і затаїлись в очікуванні. Перші кілька днів ніхто не поспішав вкидати свої використані батарейки. Для мене це перетворилось на якийсь дивний квест — я щовечора, вертаючись додому, заглядала в баклажку, в надії побачити там нові батарейки, але там валялись тільки наші… Та через кілька днів ми побачили прогрес!

батарейки

Контейнер наповнювався все новими і новими батарейками. Але, разом з відпрацьованими джерелами живлення, сусіди (?) вкидали туди все, що було їм зайве: недопалки, папірці, пакетики і навіть шматок битого скла (я була в шоці)!
WP_006857

Результат за 1,5 місяці.

kc_rename.WP_006859

Через 4 місяці я віднесла зібрані батарейки і висипала їх в контейнер, який стоїть за адресою вул. Половка, 66-Б (на першому поверсі). Батарейок зібралось близько 2,5 кг.

WP_007274

Чи поставили б ви щось подібне у своєму під’їзді? Не знаєте, як це зробити? Скористайтесь інструкцією.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s