Круглий стіл «Розвиток велоінфраструктури Полтави»: перший крок до консолідації зусиль влади і громади

Складаючи план заходів проекту «Полтава велосипедна», я вирішувала, що ж таке краще провести, щоб зацікавити чиновників у спільній роботі. Вирішила, що найкращим форматом заходу може бути “круглий стіл” з презентацією основних положень того, що ми хочемо зробити і чому це важливо не тільки для нас, велосипедистів, але й для всього міста. Наче й офіціоз, але й не зовсім.

Кілька попередніх організаційних зустрічей з представниками міської ради давали надію, що процес зрушить з мертвої точки і в цьому напрямку я знайду однодумців, які, ще й до того, підпадають під категорію “осіб, що приймають рішення”. Це було важливо, але ще більш важливим для мене було зламати певні стереотипи у тих, хто взагалі “не в темі”. Напевно, цю задачу я виконала не до кінця. На жаль.
AAA_0931

На захід прийшли представники громадських організацій «СІТІ ЛАБ» (Дмитро Козиренко, Максим Лисогора), «ВелоПолтава» (Валерій Нурумов, Юрій Репало, Вікторія Івасенко, Ліна Гасенко), «Веспа» (Олександр Сологуб, Єфим Кучерявий). Від представників влади були присутні: Сергій Сінельник (начальник управління житлово-комунального господарства), Олена Ромас (начальник управління у справах сім`ї, молоді та спорту), Микола Шевельов (заступник начальника управління, головний художник міста), Ольга Тертична (заступник начальника
управління культури).

Під час круглого столу я презентувала матеріали, які, як я думала, зможуть переманити чиновників “на світлу велосторону” (у нас тут печеньки, єслішо:)))). Ось вона:

Врешті, коли я спитала у представників міської ради, що вони про все це думають, мені задали питання, чи не сама я вигадала цю “транспортну піраміду”, яку показувала з самого початку презентації. Начальник управління ЖКГ розповів, як ще два роки тому при проектуванні реконструкції деяких вулиць на Огнівці та Садах-2 велодоріжки були включені в проект. Тобто, їм ця тема не є аж така чужа. Тим більше, виявилось, що у Сергія Володимировича навіть є велосипед. Чи то жартома, чи то всерйоз, я виказала пропозицію влаштувати в міськраді день “Велосипедом на роботу”. Представники міського самоврядування сприйняли пропозицію, швидше, як жарт. Ну і даремно :)))
Наприкінці ми погодили створення Робочої групи, яка буде в подальшому займатись розробкою велоконцепції для Полтави, а також узгодили дату проведення першого воркшопу — 24-25 квітня.
На зустрічі, окрім велосипедизації, підіймались також питання пішоходного простору і його проблем. Такою проблемою є надмірна запаркованість деяких вулиць (наприклад, Пушкіна), де пішоходам вже навіть ніяк іти по тротуарам. Ми пропонували встановити там обмежувальні стовпчики, щоб машини фізично не могли заїхати на тротуар. Начальник управління містобудування запевнив, що всі питання можна вирішити, але кожне з них потрібно розглядати окремо і виходячи з конкретної ситуації. Ну що ж, так і зробимо )
AAA_0920

Матеріали в ЗМІ:

Дякую всім представникам ЗМІ, які завітали на захід і висвітлили його.

AAA_0897

AAA_0910 AAA_0933 AAA_0925 AAA_0917

Фото: Юрій Репало (ГО «ВелоПолтава»)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s