Полтавці гріються на «Точках тепла»

DSC11988 та 9 листопада у Полтаві відбулась перша частина всеукраїнської громадської ініціативи «Точка тепла», метою якої є поширення інформації про енергозбереження та правильне утеплення будинків. «Точки тепла» були організовані відразу у двох локаціях — ТРЦ «Екватор» (вул. Ковпака, 26) та біля «Львівської кав’ярні» (вул. Жовтнева, 32). Як правильно утеплити свій будинок, з чого почати цей процес та які першочергові енергозберігаючі заходи можна вжити вже зараз, не витрачаючи багато коштів, розповідали волонтери полтавського екоруху. Окрім того, волонтери роздавали інформаційні листівки з порадами щодо економії ресурсів та зниження рахунку на «комуналку», а також показували екологічне кіно та мультики. Акція відбудеться також наступними вихідними, 15-16 листопада з 11:00 до 14:00 на тих самих «точках».

DSC1210Актуальність енергозберігаючих заходів в теперішніх умовах є беззаперечною. На носі зима, а це значить, що пора подумати не тільки про те, як зберегти тепло в своїй оселі, але й одночасно заощадити на комунальних платежах, ціна на які за останні півроку значно виросла. Докладніше про заходи, які допоможуть скоротити втрати тепла та заощадити на опаленні, подано у брошурі «Утеплення будинку: комфорт і економія».

Полтавці, не дивлячись на розслаблений настрій під час прогулянки головною вулицею міста та торгово-розважальним центром, охоче цікавились практичними заходами збереження тепла в своїх оселях. Уточнюючі питання та консультації потребували здебільшого ті, хто має приватний будинок та користується індивідуальним опаленням. Проявляли цікавість до акції навіть діти!

Всеукраїнська громадська ініціатива «Точка тепла» відбулась одночасно у 14 містах України. У Полтаві організаторами та волонтерами акції виступили представники відразу кількох громадських організацій — «ЕкоЛтава», «ЧистоТак», «Мама-86», «Наш шлях», «ЧГК», «Громадське здоров’я». Дякуємо всім небайдужим до проблеми енергозаощадження волонтерам та всім перехожих, які долучились до акції!

DSC1221

DSC1200

Інформаційна довідка:

Ініціатива «Точка тепла» здійснюється за підтримки природоохоронних громадських організацій Робочої групи з питань зміни клімату (www.climategroup.org.ua), а саме Української молодіжної кліматичної асоціації (УМКА), Екоклубу, Національного екологічного центру України (НЕЦУ) та за фінансової підтримки Представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні; у партнерстві із соціальним проектом «Зігріймо Україну разом» (Star Light Media Group), проектом “Увімкни сонце – живи комфортно” та інформаційною кампанією “Енергетична незалежність України”. Організатори зазначають, що усі волонтери та фахівці з енергозбереження, які працюватимуть у «Точках тепла», не представляють інтересів жодних торгівельних марок, є незалежними експертами і консультантами, які у просвітницькій діяльності керуються виключно знаннями про властивості матеріалів та вимогами технологій ефективного утеплення та енергозбереження, за потреби можливе порівняння властивостей матеріалів, надана волонтерами інформація не має рекламного характеру. Волонтери не представляють жодних політичних сил.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s